Zestaw hybrydowy

Dłonie są wizytówką kobiety i większość z nas dba o nie regularnie. Jeśli nie prezentują się stylowo i ładnie, nie ma znaczenia stylizacja i inne dodatki. Zobacz, jaki zestaw hybrydowy musisz skompletować, by wykonać perfekcyjny manicure.

Bardzo duża liczba pań korzysta z usług profesjonalnych stylistek albo wykonuje samodzielnie manicure. Najczęściej hybrydowy, żelowy lub akrylowy czy klasyczny. Przed rozpoczęciem działalności, musisz jednak nabrać wprawy i doświadczenia, a także skompletować niezbędne akcesoria – nie tylko lakiery hybrydowe. Niezbędne są też primer do paznokci, pyłki, pilniki i różne płyny. Podpowiemy, co musisz kupić.

Płyny i preparaty do manicure

Niezbędne do wykonania prawidłowego manicure są m.in. baza, primer, cleaner oraz top matowy lub błyszczący. Primer do paznokci to preparat, którego zadaniem jest zwiększenie przyczepności bazy do płytki paznokcia poprzez jej silne odtłuszczenie. Baza zwiększa przyczepność lakieru, a top dodaje całości połysku lub innego efektu oraz sprawia, że efekt utrzymuje się dłużej. Zanim nałożysz lakiery hybrydowe, musisz nałożyć odpowiednią bazę.

Akcesoria do opracowywania skórek

Manicure to aplikowanie różnych preparatów na płytkę paznokcia oraz malowanie lakierem, ale nie tylko. Obejmuje także staranne opracowanie skórek, które są wokół paznokci. Najczęściej usuwa się je albo odsuwa np. drewnianym patyczkiem. Skompletuj zatem profesjonalne akcesoria produkowane przez cenione firmy.

Obowiązkowo kup także cążki, którymi opracujesz przestrzeń wokół paznokcia, kopytko oraz specjalne frezy do skórek. Frezarką można precyzyjnie skrócić paznokcie, nadać im kształt, wyrównać płytkę oraz usunąć naskórek wokół paznokci.

Akcesoria do przedłużania paznokci

Część kobiet ma długie paznokcie, inne narzekają na kruche i łamliwe. Rozwiązaniem są zabiegi pozwalające na ich przedłużenie. By nadbudować płytkę, niezbędne są konkretne akcesoria – jak m.in. specjalna baza, pilniki, formy do przedłużania czy komplet pędzli.

Akcesoria do zdobienia paznokci

Zestaw hybrydowy można poszerzyć także o akcesoria do zdobienia. Skompletuj także akcesoria służące do zdobienia paznokci – jak m.in. kolorowe hybrydy lub żele, pyłki do paznokci, elementy biżuteryjne, naklejki wodne, szablony do zdobień, precyzyjne pędzelki oraz sondy z różnymi wielkościami końcówek.

Akcesoria do dezynfekcji

Narzędzia do stylizacji i zdobienia paznokci są łatwe w utrzymaniu w czystości, ale musisz skompletować także preparaty do dezynfekcji. Zamów preparaty do powierzchni, ale także żele do dłoni. Zachowanie właściwego poziomu higieny jest bardzo istotne w salonach kosmetycznych, nie tylko w czasach covid-19. Dezynfekcja skóry, narzędzi i pomieszczeń  to podstawa, by zadbać o odpowiednią czystość miejsca pracy w salonie lub w domu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here