magazyn

Własny Magazyn czy Zewnętrzne magazynowanie?

W wielu biznesach nadchodzi taki czas, że trzeba się zastanowić na tym w którą stronę rozwijać się.

Czy lepiej skupić się na prowadzeniu własnego biznesu i zlecić na zewnątrz specjalistyczne usługi, czy próbować samemu rozwinąć wewnętrzny dział.

Własny Magazyn

Najczęściej taka sytuacja jest w przypadku nagłej potrzeby zwiększenia magazynu, co może być wynikiem zrównoważonego rozwoju firmy ale może być również skutkiem chwilowego „piku” i nagłego zwiększenia, zapotrzebowania na Twoje produkty. Niestety bardzo często od tego czy Twoja firma zdecyduje się na inwestycję we własny magazyn czy zleci obsługę może zależeć dalsza przyszłość przedsiębiorstwa.
Bardzo łatwo jest przeskalować swoje zapotrzebowanie na magazynowanie, co poskutkuje tym, że po wzmożonym okresie ruchu w naszym interesie nastąpią chude dni objawiające się pustkami na magazynie.
W którym musimy przecież opłacać koszt pracowników, energii, ochrony, ubezpieczenia oraz wielu innych nieprzewidzianych wydatków. Jeśli dodatkowo zainwestowaliśmy w urządzenia, regały, albo co gorsza w budowę własnego budynku to może być ciężko z utrzymaniem stabilności finansowej.

Jeśli choć przez moment zastanawiałeś się co by było gdyby to spotkało Twoją firmę, to znak że lepiej wybrać zewnętrzne magazynowanie w parku logistycznym.

Usługa magazynowania w Gliwicach

Usługa magazynowania w Gliwicach

Do Twojej dyspozycji są 2 lokalizacje na magazynowanie towarów – w Kleszczowie, zaraz przy zjeździe z autostrady A4 i przy drodze krajowej nr 88, oraz budowany nowy magazyn w Sośnicowicach, również znajdujący się niedaleko zjazdu z autostrady A4. Posiadamy zarówno Magazyn klasy A o powierzchni 2900m2, oraz Magazyn klasy E o powierzchni 1700m2. Lokalizacja naszych magazynów jest tak dobrana aby transport możliwie najszybciej docierał do nas oraz punktualnie wyjeżdżał do Twoich odbiorców.

Zespół jaki czuwa nad całą operacją, to wyselekcjonowani najlepsi fachowcy z wieloletnim doświadczeniem w branży transportowej i spedycyjnej. Dlatego masz pewność że nasza kadra odpowiednio przygotuje proces magazynowania Twojej firmy. Bardzo chętnie pomożemy zarówno w krótkotrwałym jak i dłuższym składowaniu towarów. Nasze magazyny, do których masz bezpośredni dostęp – cały czas będą w dyspozycji do Twoich potrzeb

Magazyn klasy A

Magazyny wysokiego składowania, na 2700-4400 miejsc paletowych, z parkingiem i placem manewrowym, a także poczekalnią dla kierowców. W każdym magazynie dostępnych jest kilka doków oraz brama z poziomu zero, dlatego przyjęcie towaru może się odbywać w dowolny sposób, a kompletowanie zamówień może odbywać się dzięki temu w odpowiednich warunkach.

Wyposażenie magazynu zawiera wszystko to co potrzebne na szybki załadunek towaru, przyjęcia towaru, ma odpowiednio wyznaczone strefy składowania,
Nad bezpieczeństwem magazynu i dostaw czuwają zarówno odpowiednie systemy automatyczne  tj, ochrony i powiadamiania pożarowego.

Pamiętaj, jeśli magazynowanie w Gliwicach – to tylko z https://dblogistic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here