Rabaty na internet domowy w Orange

W Orange  zawsze możesz liczyć na atrakcyjne zniżki i promocje. Poznaj ofertę Orange na internet domowy, wybierz pakiet dla siebie i ciesz się niezawodnym światłowodem Orange. Korzystanie z internetu stacjonarnego nigdy nie było szybsze i prostsze!

Zalety internetu domowego Orange

Orange oferuje niezawodny internet światłowodowy. Technologia Fiber to the Home (FTTH) zapewnia dużą przepustowość, dzięki czemu z internetu bez przeszkód może korzystać kilka osób jednocześnie. Internet światłowodowy to stabilniejsze rozwiązanie, niż tradycyjne miedziane przewody – działa niezależnie od warunków pogodowych. Światłowód w Orange to rozwiązanie dla każdego – dla pracujących i uczących się zdalnie, graczy i całych rodzin. Jakie są zalety światłowodowego internetu stacjonarnego Orange?

  • Szybkie przesyłanie i pobieranie plików. Z internetem domowym Orange możesz wygodnie pracować, udostępniając w kilka chwil pliki lub wygodnie je pobierając.
  • Wysoka jakość połączenia przy jednoczesnym korzystaniu z internetu kilku osób. Z internetu stacjonarnego korzysta wiele osób w domu? To nie problem! Wysoka przepustowość światłowodu zapewnia bardzo dobre połączenie.
  • Internetowe rozgrywki bez lagów i z niskim pingiem. Ze światłowodem możesz uniknąć opóźnień w rozgrywkach i mieć ultraszybkie interkonekty z zagranicznymi serwerami.
  • Rozrywka najwyższej jakości. Możesz cieszyć się ulubionymi materiałami wideo do woli. Internet domowy Orange umożliwia oglądanie materiałów na żywo w jakości 4K. Seanse ulubionych filmów i seriali nigdy nie były przyjemniejsze!

Poznaj ofertę Orange internet domowy – https://www.orange.pl/internet/internet-domowy.

Rabat Orange – internet stacjonarny

W Orange internet domowy możesz mieć solo lub w zestawie z telewizją lub w pakiecie Orange Love. Wybierasz pakiet z preferowaną prędkością internetu światłowodowego – do 300 Mb/s, 600 Mb/s lub 1 Gb/s. Wybierając opcję internetu z telewizją, zyskujesz ponad 100 kanałów telewizyjnych i telefon domowy bez limitu. Możesz poszerzyć swój pakiet o kanały tematyczne, takie jak Canal+ czy HBO.

Jakie rabaty na internet domowy przygotowało Orange?

  • Dwa miesiące za 0 zł. Pierwsze dwa miesiące internetu domowego Orange całkowicie za darmo? Wystarczy, że zamówisz internet przez internet – korzystając ze strony Orange. Dzięki zamówieniu usługi online, zyskujesz 2 pierwsze miesiące za 0 zł. To rabat dla wszystkich nowych klientów, którzy zdecydowali się na internet w Orange lub pakiet internetu z telewizją. Promocja dotyczy wszystkich pakietów, niezależnie od prędkości internetu.
  • HBO przez 6 miesięcy za darmo. Wybierając pakiet internet domowy + telewizja, zyskujesz dostęp do 3 kanałów HBO i platformy HBO GO. Możesz cieszyć się setkami filmowych produkcji i najnowszymi serialami za darmo przez pół roku. HBO to również piękne bajki Disneya i interesujące dokumenty. Codziennie dodawane są nowe tytuły! Internet domowy z darmowym dostępem do HBO to idealna okazja dla wszystkich fanów kina.
  • Nowoczesny Funbox 6 z Wi-Fi 6.  Router z najnowszą technologią Wi-Fi 6 zapewnia ultraszybkie Wi-Fi – nawet do 1 Gb/s na pojedynczym urządzeniu, i stabilne połączenie, nawet jeśli wielu domowników jednocześnie korzysta z internetu.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here