Nowe postrzeganie seksualności wśród Polaków

Jak urozmaicamy sobie życie w sypialni? Po te akcesoria sięgamy najczęściej.

Sfera erotyczna to dla wielu z nas temat intymny i poruszany tylko z partnerem. Wszystko ze względu na to, że dotyka naszej seksualności, tego co nam sprawia przyjemność podczas zbliżeń oraz seksu. Jednak coraz więcej z nas staje się bardziej świadomymi swoich potrzeb seksualnych. Dlatego też pary, szczególnie z długim stażem i dużym zaufaniem do siebie, często sięgają po erotyczne gadżety, które potęgują wspólne doznania w sypialni. Nowe postrzeganie seksualności przez Polaków uwidacznia się na przestrzeni ostatnich lat, o czym może świadczyć, chociażby większa chęć kupowania akcesoriów erotycznych.

Krępowanie ruchów w sypialni

Szczególnym rodzajem urozmaicenia gry wstępnej, czy też samego seksu jest stosowanie ograniczenia ruchów drugiego partnera. Oczywiście jest to przyjemny rodzaj zabaw w sypialni pod warunkiem, że osoba skrępowana wyraża na to zgodę. Ograniczając ruchy drugiej połówki, przejmujemy inicjatywę w sypialni i stajemy się stroną aktywną, do której należy rozpieszczanie partnera. 

Skrępowanie ruchów dla wielu osób jest niezwykle podniecające i pozwala wyostrzyć inne zmysły oraz w pełni oddać się przyjemnościom. Dodatkowo atmosferę można podkręcić, włączając zmysłową muzykę, czy też używając zapachowych świec. Krępowanie ruchów w sypialni obecnie nie jest kojarzone tylko z wyuzdanym seksem, ale docenianie jest również jako zmysłowa gra wstępna przez wiele par.

Krępowanie ruchów

Popularne kajdanki

To, co przede wszystkim nasuwa się nam na myśl, kiedy mówimy o krępowaniu ruchów to oczywiście kajdanki. Te wysokiej jakości oraz wykonane z najwyższą starannością oferuje marka Mr.& Mrs. Kajdanki tego producenta zostały stworzone z myślą o intensywnych przeżyciach w sypialni oraz jednocześnie prostą obsługą, która zagwarantuje partnerom szybkie założenie bądź ściągnięcie gadżetu. Kajdanki wykonane są z przyjemnego w dotyku materiału, który w żaden sposób nie podrażnia skóry, nawet w przypadku gwałtowniejszych ruchów. 

Dodatkowo kajdanki posiadają skórzane elementy umiejscowione na paskach z regulacją. Regulacja obwodu kajdanek odbywa się z wykorzystaniem wygodnej sprzączki. Co więcej, kajdanki zostały wyposażone w odpinany łańcuszek, który je łączy. Z łatwością można go w każdej chwili odpiąć, przywracając pełnię swobody ruchów w kilka chwil.   

Popularne kajdanki

Krępowanie nóg

Poza używaniem kajdanek do rąk można również zdecydować się na użycie kajdanek do skrępowania nóg partnera. Model kajdanek dostosowanych do skrępowania nóg znajdziemy również w ofercie producenta Mr.& Mrs. Kajdanki przeznaczone do krępowania nóg będą posiadały nieco większy zakres regulacji obwodu. Do ich wykończenia podobnie jak w przypadku kajdanek tradycyjnych również użyto przyjemnego materiału niepowodującego obtarć oraz wstawek ze skóry wykorzystanych przy zapięciu. 

Kajdanki do nóg posiadają odpinany łączący łańcuszek o komfortowej długości. Wybierając kajdanki czy to do nóg, czy do rąk warto wcześniej sprawdzić, czy będziemy umieli je szybko rozpiąć tak, aby w razie konieczności nie siłować się z zapięciem, psując całą atmosferę podczas gry wstępnej.

kajdanki na nogi

Inne gadżety do krępowania ruchów

Aby ograniczyć ruchy rąk czy nóg partnera w sypialni można wykorzystać nie tylko kajdanki, ale również specjalne liny do krępowania czy też szarfy. Liny do krępowania od marki Mr.& Mrs. wyróżnia trwałość połączona z delikatnością nylonu, który nie podrażnia skóry, nawet podczas intensywnych zabaw z partnerem. Liny pozwalają na skrępowanie zarówno rąk, jak i nóg. Będzie to wersja gadżetów erotycznych z pewnością dla osób lubiących bardziej odważne pieszczoty w sypialni. 

Inne gadżety do krępowania ruchów

Dla preferujących nieco więcej subtelności odpowiednie będą satynowe szarfy, które również znajdziemy w ofercie marki Mr.& Mrs. Szarfy są niezwykle delikatne, a materiał przyjemny w dotyku. Można je wykorzystać nie tylko do skrępowania rąk i nóg, ale również do zasłonięcia oczu partnera. Warto jednak podkreślić, że decydując się na wykorzystanie lin bądź szarf musimy wiedzieć, jak je zawiązać oraz nie dopuścić do zaplątania, co w momencie chęci ich zdjęcia może popsuć atmosferę.

satynowe szarfy

Jakie jeszcze akcesoria erotyczne Polacy wykorzystują w sypialni?

Krępowanie ruchów przy pomocy kajdanek, lin i szarf jest popularne wśród zabaw sypialnianych. Jednak to nie wszystkie gadżety, na jakie decydują się Polacy. Zwiększająca się świadomość seksualna i chęć zaspokajania swoich potrzeb sprawia, że coraz częściej sięgamy po akcesoria potęgujące odczucia związane z dotykiem. Przykładem jest tutaj, chociażby piórko do łaskotania czy szarfy i opaski na oczy ograniczające widoczność. 

piórko do łaskotania

Seksowna i bardziej wyzywająca bielizna, żele intymne lub olejki do masażu (również te jadalne), to tylko niektóre z akcesoriów, po które chętnie sięgamy. Doskonale bowiem potęgują przyjemność odczuwalną przez partnera podczas skrępowanych ruchów i pieszczot drugiej połówki. 

Możemy również wybierać spośród gotowych już zestawów do krępowania ciała, zasłaniania oczu lub takich, które łączą w sobie wiele akcesoriów doskonałych zarówno podczas gry wstępnej, jak i samego seksu. W zależności od tego, co nam oraz naszej drugiej połówce sprawia przyjemność, możemy wybierać spośród bardzo wielu gadżetów erotycznych wpływających na nasze doznania seksualne.

gadżety

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here