Fotoprezenty

W trakcie roku mamy naprawdę sporo okazji do tego, aby sprawić najbliższym osobom podarunki. Czy to na urodziny, imieniny, rocznicę, dzień babci, dzień dziadka, dzień mamy, Święta Bożego Narodzenia. Idealnym upominkiem na wszystkie te okazje może być fotoprezent. Co to takiego? Jest to przedmiot, na którym umieszczono wybraną przez nas co najmniej jedną fotografię. Jak widać, taki podarunek ma bardzo osobisty charakter. Jest jedyny w swoim rodzaju i pokazuje jak bardzo zależy nam na drugiej osobie.

Puzzle ze zdjęciem

Jednym z rodzajów fotoprezentów są puzzle ze zdjęciem. Z całą pewnością sprawią przyjemność zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Zaufany sklep internetowy Fotobum.pl proponuje kilka wariantów takich układanek, w tym:

  • fotopuzzle ze zdjęciem zawierające 35 elementów,
  • fotopuzzle ze zdjęciem zawierające 96 elementów,
  • fotopuzzle ze zdjęciem zawierające 252 elementów,
  • fotopuzzle ze zdjęciem zawierające 500 elementów.

Jak widać, bez najmniejszego problemu można zamówić puzzle o różnym stopniu trudności. Układanki wykonane są z grubej i sztywnej tektury puzzlowej. Natomiast nadruk posiada intensywne barwy i jest idealnie dopasowany.

Jakie zdjęcie będzie najlepsze do umieszczenia na puzzlach. Jeśli posiadamy fotografię z osobą, której chcemy wręczyć prezent, to na pewno właśnie ona będzie najlepsza. Jednak tematyka puzzli może być różna. Dziadkowi można sprezentować puzzle ze zdjęciem jego samochodu, a mamie puzzle ze zdjęciem jej ulubionych kwiatów w ogrodzie. Rozwiązań jest naprawdę wiele.

Fotokalendarz

Kolejnym sprawdzonym pomysłem na prezent jest fotokalendarz. W sprzedaży dostępne są różne wersje takich produktów. Katalog produktów Fotobum.pl obejmuje:

  • fotokalendarze plakatowe,
  • fotokalendarze drewniane,
  • fotokalendarze jednodzielne,
  • fotokalendarze biurkowe,
  • fotokalendarze magnetyczne.

Co ciekawe, do wyboru są fotokalendarze, na których można umieścić jedno zdjęcie, jak również można skorzystać z opcji jednego zdjęcia na każdej stronie prezentującej dany miesiąc. Jeśli obdarowana osoba jest aktywna zawodowo i pracuje w biurze, to na pewno ucieszy się z kalendarza na biurko. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się także fotokalendarze magnetyczne, które można powiesić na lodówce.

Etui na telefon

Większość z nas nie rozstaje się z telefonem. W zasadzie cały czas mamy go przy sobie. W sprzedaży dostępne są etui na telefon, na których można umieścić wybrane zdjęcie. Może to być foto najbliższej osoby, jak również zwierzęcia, krajobrazu. Możliwości są w zasadzie nieograniczone.

I co ważne, zamówione etui jest idealnie dopasowane do marki i modelu telefonu (Xiaomi, Samsung, iPhone, Huawei). Obudowa wykonana jest z trwałego i elastycznego czarnego tworzywa, natomiast „plecki” zrobione z polerowanego aluminium. Nadruk jest idealnie płaski i posiada fotograficzną jakość.

Kubek z nadrukiem lub podkładka pod kubek

Kubki były jednym z pierwszych na rynku fotoprezentów. Są ciągle popularnym pomysłem na podarunek. Tym bardziej że producenci starają się, aby oferta była coraz bardziej atrakcyjna. Katalog produktów Fotobum.pl obejmuje: kubki ze zdjęciem, kubki ze zdjęciem i własnym napisem, kubki z kilkoma zdjęciami (kolaż) oraz grafikami.

Ciekawym dodatkiem do kubka może być także podkładka ze zdjęciem. Taka podkładka zabezpiecza stół lub biurko przed powstaniem oparzeń i zabrudzeń. Jest odporna na zniszczenie. Nadruk wykonywany jest metodą sublimacji. Spód podkładki wykonany jest z korka, który zapobiega jej przesuwaniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here