Co możesz zyskać, przedłużając umowę z T-Mobile?

Przedłużanie umów w salonach lub przez telefon, podczas rozmowy z konsultantem, to już przeżytek. O wiele wygodniejszą opcją jest przedłużenie umowy online. Wszelkie formalności można załatwić bez wychodzenia z domu, a nową umowę wraz ze sprzętem (o ile taki został wybrany przez klienta), dostarcza kurier. Co można zyskać, przedłużając umowę w T-Mobile?

Kiedy można przedłużyć umowę w T-Mobile i jak to zrobić?

Umowę w T-Mobile możesz przedłużyć przez internet na dwa sposoby: poprzez stronę internetową (logując się do konta Mój T-Mobile) lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej Mój T-Mobile. Na swoim koncie zobaczysz nową ofertę tylko wtedy, gdy zostanie dla Ciebie przygotowana – wcześniej dostaniesz SMS-a z taką informacją. Jeśli jej nie widzisz, to znaczy, że w tym momencie jest jeszcze za wcześnie na przedłużenie umowy. Pamiętaj, że nawet jeśli nie widzisz nowej oferty, zawsze możesz zostawić swój numer telefonu, a oddzwoni do Ciebie konsultant i zaproponuje ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie.

Przedłużenie umowy z T-Mobile przez internet – co można zyskać?

Przedłużenie umowy z T-Mobile przez internet jest nie tylko wygodne, ale też korzystne dla samego abonenta. Co można zyskać, wybierając tę formę przedłużenia umowy?

  • Smartfony w obniżonych cenach (wybrane modele telefonów są dostępne ze zniżką tylko online).
  • Możliwość przedłużenia umowy w T-Mobile wcześniej od innych (online można przedłużyć umowę już na 6 miesięcy przed jej zakończeniem).
  • Dostęp do oferty w dowolnym momencie (internetowe biuro obsługi klienta jest dostępne przez 24 h na dobę i 7 dni w tygodniu).
  • Bezpłatną dostawę (nową umowę, jak i sprzęt, dostarcza kurier pod wskazany adres).

Co ważne, decydując się na przedłużenie umowy w T-Mobile online, można w ciągu 14 dni odstąpić od umowy lub zmienić jej warunki np. wybrać inny smartfon.

Przedłużenie umowy w T-Mobile – korzyści dla klienta

Przedłużanie umowy w T-Mobile online się opłaca. Klienci, którzy się na to zdecydują, mogą wiele zyskać, o czym więcej można przeczytać tutaj: https://www.t-mobile.pl/sklep/kategoria/abonament/lista/produkty. Główną korzyścią jest dostęp do nielimitowanych usług: rozmów, SMS-ów i MMS-ów, a także internetu, którego prędkość może się różnić, w zależności od wyboru konkretnej oferty. Warto również wspomnieć o atrakcyjnych zniżkach na telefon. Przedłużając umowę w T-Mobile, nowe urządzenie można dostać ze zniżką od 100 do 300 zł.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here