mokra karma dla kota Alpha Spirit

Każdy właściciel kota chce zapewnić swojemu pupilowi zdrowe i szczęśliwe życie. Podstawą do tego jest wybór odpowiedniej karmy. Wariant na mokro wyróżnia się większą zawartością wody i składników odżywczych. Z tego powodu warto podawać zwierzęciu właśnie ten rodzaj karmy. Jak wybrać posiłek, który zawiera pełnowartościowe produkty i odpowiednią dawkę mięsa? W tym poradniku znajdziesz przydatne wskazówki.

Po czym poznać dobrą mokrą karmę?

Karma dla kota dobrej jakości powinna wyróżniać się wysoką zawartością mięsa. To ono jest głównym elementem żywienia mruczka. Mięso jest źródłem energii, a także pozwala dobrze odżywić organizm zwierzaka. Przykładem produktu z wysoką zawartością mięsa, na który warto zwrócić uwagę jest mokra karma dla kota Alpha Spirit.

Kolejnym wyznacznikiem dobrego posiłku dla kota jest zawartość dodatkowych składników wpływających na jego dobre samopoczucie. Mowa tu nie tylko o taurynie, ale także o innych witaminach i minerałach. Właściciel mruczka powinien zwracać uwagę czy w danej karmie znajduje się:

  • witamina D3,
  • witamina E,
  • węglan żelaza,
  • mangan,
  • cynk.

Posiłek dla puszystego towarzysza powinien też zawierać zdrowe tłuszcze i ksylozę. To pierwsze pozwala zwierzęciu lepiej przyswoić wcześniej wymienione witaminy i minerały. Z kolei ksyloza jest substancją grzybobójczą i antybakteryjną, dzięki której posiłek dla kota dłużej zachowuje świeżość.

Dlaczego warto wybrać mokrą karmę dla kota Alpha Spirit?

Właściciele kotów bardzo często szukają dobrej jakościowo, a jednocześnie nie drogiej karmy dla swojego mruczka. Na rynku można znaleźć propozycji, które zawierają sporą dawkę mięsa i składników odżywczych. Niestety, bardzo często przy okazji są też dość kosztowne lub zawierają w swoim składzie zbyt wiele tłuszczu. W związku z tym, nie każdy właściciel może pozwolić sobie na wprowadzenie tego typu produktów do diety swojego ulubieńca.

Na szczęście, w ostatnim czasie na rynku pojawił się produkt, który wyróżnia się nie tylko dobrym smakiem, ale też aromatem, który pokocha niejeden mruczek. Mokra karma dla kota Alpha Spirit o smaku wołowiny, kurczaka, indyka lub białoryby to doskonały przykład na to, że właściwe żywienie mruczka jest możliwe również, jeśli nie ma się zbyt wysokiego budżetu. Wygodne puszki o zawartości 85 g można wygodnie przechowywać w domu. Produkt z wysoką zawartością mięsa doceni niejeden mruczący zwierzak. Jeśli chcesz karmić swojego kota w racjonalny sposób, warto przetestować mokrą karmę dla kota Alpha Spirit.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here