5 powodów, dla których bransoletka charms to idealny prezent dla kobiety

Biżuteria to jeden z najpopularniejszych pomysłów na prezent dla kobiety. Podczas poszukiwań gustownego upominku warto zwrócić uwagę na bransoletki charms. Łańcuszki z ozdobnymi zawieszkami bądź koralikami są biżuteryjnymi klasykami i przypadną do gustu niemal każdej fance świecidełek. Sprawdź, dlaczego podarunek w postaci kultowej bransoletki z wisiorkami może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Prezent z przesłaniem

Choć można kupić modele z gotowym zestawem zawieszek, to można również zdecydować się na samodzielne wybranie charmsów. W ten sposób można dopasować prezent do okazji. Przykładowo bransoletki ze słonikami, gwiazdkami i koniczynkami mogą sprawdzić się jako upominek przed ważnym egzaminem. Z kolei w Walentynki można postawić na wisiorki w kształcie serc zestawione z kłódkami i kluczykami, co może być symbolem wiecznej miłości. Dla niektórych pań taka biżuteria może nawet być pewnego rodzaju talizmanem.

Możliwość personalizacji

Personalizacja w przypadku bransoletek charms ma dwa oblicza. Po pierwsze osoba obdarowująca może nadać prezentowi bardziej osobisty charakter. W tym celu wystarczy wybrać ozdobne elementy, które mają szczególne znaczenie dla kobiety. Można też zdecydować się na grawer np. daty ślubu bądź narodzin dziecka. Ponadto osoba obdarowana takim upominkiem może go bez problemu modyfikować poprzez dodanie czy też wymianę zawieszek bądź koralików. Bransoletki charms to bowiem biżuteria modułowa, którą można uzupełniać o kolejne elementy. W ten sposób można w pełni dopasować bransoletkę do okazji.

Szeroki wybór zawieszek

Niewątpliwą zaletą bransoletek charms jest bogactwo wyboru zawieszek. Taki prezent na pewno nigdy się nie znudzi, ponieważ do bazy w postaci np. łańcuszka zawsze można dodać nowe elementy czy też nawet zupełnie zmienić wygląd bransoletki. W internetowej hurtowni EdiBazzar można znaleźć koraliki i zawieszki w różnych stylach. Można wybrać biżuteryjne koraliki w turkusowym kolorze, ale równie dobrze można zdecydować się na wersję boho z motywem kwiatów czy też złoty model z zawieszkami z cyrkoniami.

Ponadczasowość

Bransoletka charms to zdecydowanie prezent, który może towarzyszyć kobiecie przez wiele lat. Taka biżuteria nie wychodzi z mody, dlatego na pewno nie wyląduje na dnie szkatułki po jednym sezonie. Na dodatek bransoletka z zawieszkami bądź koralikami pasuje kobiecie w każdym wieku, zwłaszcza w przypadku ozdobnych elementów w klasycznym stylu np. z cyrkoniami. Można też po prostu na przestrzeni lat wymienić charmsy.

Uniwersalny charakter

Modułowy charakter bransoletki pozwala też na dopasowanie jej wyglądu okazji. W ten sposób można sięgnąć po nią dosłownie zawsze. Przykładowo podczas wesela do bazy można dołączyć koraliki z cyrkoniami. Z kolei uzupełnieniem wakacyjnej stylizacji boho mogą być charmsy z kwiatami czy też pacyfkami. Ponadto wiele modeli takich bransoletek ma elegancki charakter i może sprawdzić się podczas różnych okazji nawet bez konieczności zmienienia zawieszek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here