3 filmy do obejrzenia na zakończenie roku szkolnego

Niemal każdy uczeń czeka na zakończenie roku szkolnego. W końcu będzie można oddać się wakacyjnym przygodom, a także odpocząć od szkolnych obowiązków. Początek wakacji to również świetny czas na obejrzenie filmów, które przybliżą nam klimat relaksu i beztroski. Na jakie tytuły warto zwrócić uwagę i czym jest telewizja światłowodowa? Sprawdźmy!

1. Propozycja dla młodszych widzów i nie tylko – „Moje wakacje z Rudym”

Niemal każdy z nas lubi kino familijne. To filmy, które łączą pokolenia – bawią i ciekawią każdą grupę wiekową. Wakacje warto rozpocząć od świetnego tytułu: „Moje wakacje z Rudym”. To znakomita propozycja dla miłośników psów oraz klimatu Australii. Głównym bohaterem filmu jest 11-letni Mick, który wyruszył na farmę dziadka, aby pomagać mu podczas wakacji. Przekonany o tym, że spotka go wyłącznie nuda i ciężka praca, zostaje miło zaskoczony. Na jego drodze pojawia się wyjątkowy czerwony pies. Zwierzak i chłopiec stają się nierozłączni, a już wkrótce mają dokonać rzeczy, o których będzie mówił cały kraj…

2. Coś dla miłośników chemii – „Maria Skłodowska Curie”

Kolejna propozycja to biografia Marii Skłodowskiej Curie. To film zarówno dla tych, którzy uwielbiają chemię, jak i tych, którzy raczej od niej stronią. Jedną i drugą grupę osób z pewnością zaciekawi życie noblistki i odkrywczyni dwóch pierwiastków. Być może dla wielu osób będzie to historia na tyle inspirująca, by rozpocząć karierę naukową… Jedno jest pewne, Maria Skłodowska Curie była postacią barwną, nieprzeciętną, inteligentną. Jej pasja i siła sprawiły, że w zdominowanym przez mężczyzn świecie jako pierwsza kobieta w Europie uzyskała tytuł doktora i została wykładowczynią na paryskiej Sorbonie.

3. „Jak zostać gwiazdą” i pozostać sobą?

Na koniec świetna i lekka komedia obyczajowa z morałem. „Jak zostać gwiazdą” to film opowiadający o zbuntowanej nastolatce, która po udziale w kontrowersyjnym programie telewizyjnym „Music Race” staje się gwiazdą. Jej sława nie trwa jednak długo, ponieważ sukces zwykle ma swoją cenę. „Jak zostać gwiazdą” to opowieść o relacjach nastolatków z rodzicami, ich uczuciach i rozterkach. Film ten kończy się również morałem mówiącym o tym, że popularność wcale nie jest tak przyjemna, jak mogłoby się wydawać. To dość ważne w dzisiejszych czasach, kiedy każdy chce odnieść sukces i być znanym.

Telewizja światłowodowa to źródło filmowych emocji

Telewizja światłowodowa HIWAY od INEA to opcja, dzięki której możesz oglądać filmowe nowości niemal bez ograniczeń. Co daje telewizja przez Wi-Fi? Przede wszystkim możliwość skonfigurowania telewizji po swojemu. Brzmi dobrze, prawda? Jeśli nie chcesz inwestować w kanały, które Cię zupełnie nie interesują, telewizja przez Wi-Fi jest właśnie dla Ciebie. W INEA możesz wybrać paczki tematyczne, a jeśli Ci się znudzą, możesz bez problemu je zmienić. To jednak nie wszystko. Masz także możliwość oglądania programów w wysokiej rozdzielczości 4K, dostęp do wypożyczalni VOD oraz opcji Multiroom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here