Wyposażenie stacjonarnego sklepu z odzieżą

Prowadzenie stacjonarnego sklepu z odzieżą to ciągle opłacalny interes. Klienci chętnie kupują ubrania w rzeczywistym sklepie, ponieważ tych z Internetu nie mogą przymierzyć. Warto jednak wiedzieć, że kupujący są jednocześnie coraz bardziej wymagający. Oczekują nie tylko dobrej jakości towaru, ale również profesjonalnej obsługi i efektownego wyposażenia. I to właśnie wyposażeniu sklepu z odzieżą poświęcamy niniejszy artykuł.

Meble i lady sklepowe

Podstawowym elementem wyposażeniu stacjonarnego sklepu odzieżowego są meble. W pierwszej kolejności warto zastanowić się nad ich ilością oraz wielkością, a następnie kolorystyką. Z całą pewnością przydadzą się regały oraz funkcjonalne lady sklepowe. Szczególnie godne polecenia są lady z szufladą i półkami. Można na nich poukładać wszystkie niezbędne w pracy przedmioty, w tym kasę fiskalną, kasetkę z pieniędzmi, terminal, reklamówki, papierowe torby na zakupy, papier do pakowania.

Warto przejrzeć ofertę sklepu, który specjalizuje się w sprzedaży wyposażenia powierzchni handlowych. Best-line.com.pl proponuje nie tylko typowe meble sklepowe, ale również szafki narożne, szafki z witryną oraz szafki modułowe. Tego typu meble są nie tylko praktyczne w użytkowaniu, ale również pozwalają na efektywną prezentację całego asortymentu. W opcji są modele w kolorze białym, czarnym lub w różnych odcieniach drewna (np. wenge, buk, klon). Bez problemu znajdziemy idealny zestaw do każdego punktu handlowego.

Stojaki, profile i systemy rurowo-kulowe

W sklepie odzieżowym przydają się również wszelkiego typu stojaki i systemy, na których można powiesić sukienki, żakiety, spodnie i inne oferowane przez sklep artykuły. Stojaki na ubrania dostępne są w różnych wariantach. Do wyboru są modele jedno lub dwupoziomowe o różnej długości.

Dużą popularnością cieszą się także profile ścienne. Są one bardzo wygodne w użytkowaniu, ponieważ rozmieszczenie wieszaków na szynach można swobodnie konfigurować. Co ciekawe, jeśli pojawi się taka potrzeba, system profili można rozbudować i dostosować do prezentacji aktualnej kolekcji. W skład takiej modułowej garderoby mogą wchodzić, między innymi: szyna ścienna, wieszak skośny, poprzeczka na wieszaki, wieszak ramowy.

Równie ciekawe są systemy rurowo-kulowe, w tym: gondole, gondole z półkami, regały ścienne, systemy rurowo-owalne, stojaki rurowo-kulowe, regały ścienne z półkami. Sklep Best-line.com.pl to także dobre miejsce do zakupu przymierzalni lub przebieralni.

Manekiny

Trudno wyobrazić sobie sklep z ciuchami bez chociażby jednego manekina, który prezentuje aktualną kolekcję. W sprzedaży znaleźć można co najmniej trzy rodzaje manekinów, w tym:

  • manekiny krawieckie,
  • manekiny całopostaciowe,
  • manekiny ekspozycyjne.

W zależności od oferowanej konfekcji można zaopatrzyć się w ekspozytor damski, męski lub dziecięcy, w tym model z długimi rękami, ekspozytor na czapki, nogę damską lub nogę dziecięcą.

Kosze i akcesoria sklepowe

Na koniec warto wspomnieć o takich dodatkowych elementach wyposażenia jak kosze i wieszaki. Katalog produktów Best-line.com.pl obejmuje wytrzymałe i funkcjonalne kosze z drutu oraz wieszaki uniwersalne, klamrowe, bieliźniane, klamrowe pojedyncze, dziecięce, drewniane, transparentne, ozdobne.

Sprzedawca przygotował także bogatą ofertę akcesoriów sklepowych, w tym: metkownice, metki, żyłki ręczne, tabliczki informacyjne, wywieszki laminowane, naklejki, cenówki, szpilki, mazaki, klipsy, koszyki sklepowe, teleskopowe drążki do zdejmowania odzieży, tacki na bilon.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here