Sklep eLadex

Wybierając sprzęt do sklepu lub do punktu medycznego warto sięgać po najlepsze rozwiązania, które wyposażone są w nowoczesne technologie. Pozwoli to zwiększyć wydajność, zapewni bezpieczeństwo produktom oraz pracownikom. Wśród niezbędnych sprzętów znajdują się lady chłodnicze, klimatyzatory oraz wszelkiego rodzaju krajalnice, bez których działalność nie byłaby możliwa. Sklep eLadex ma bogatą ofertę skierowaną do punktów aptecznych, sklepów z artykułami świeżymi oraz do gastronomii i cukierni.

Lady i szafy chłodnicze — gdzie ich szukać?

W sklepie eLadex dostępne są nowoczesne lady i szafy chłodnicze, które zapewniają świeżość oraz jakość produktom spożywczym. Urządzenia charakteryzują się dużą wytrzymałością, łatwą i intuicyjną obsługą oraz stałym monitoringiem parametrów. Przechowywana żywność jest bezpieczna, znajduje się w optymalnych warunkach. Temperaturę można łatwo ustawiać, dzięki mikroprocesorom, które zarządzają wydajnym chłodzeniem. W przypadku przekroczenia wskazanej wartości — urządzenie wysyła czytelny komunikat pracownikom. Sklep eLadex w swojej ofercie posiada również designerskie szafy chłodnicze, które dobrze prezentują się w hotelach, ale też w restauracjach firmowych. Można w nich eksponować dania.

Specjalistyczne przechowywanie preparatów medycznych

Lodówki farmaceutyczne, które znajdują się w ofercie sklepu eLadex to nowoczesne sprzęty, które niezbędne są w poradniach zdrowia, w aptekach oraz w punktach szczepień. Pozwalają one na bezpieczne przechowywanie leków, które wymagają kontrolowanych warunków. Do lodówek można dokupić specjalne przegródki i organizery. Znacznie ułatwia to pracę oraz organizację w aptekach. Lodówki zostały wyposażone w system monitorujący ustawione parametry, nawet niewielkie odstępstwa od temperatury lub wilgotności są komunikowane. Przerwanie ciągu chłodniczego w przypadku niektórych preparatów byłoby niebezpieczne dla pacjenta, dlatego warto sięgać po najlepsze rozwiązania, które oferuje sklep eLadex.

Wyposażenie lokali gastronomicznych

Praca w gastronomii wymaga sprawności oraz wydajności. Kluczowe znaczenie mają tutaj urządzenia pomagające przyrządzać posiłki. Wśród nich znajdują się szatkownice do warzyw, wagi elektroniczne oraz maszynki do mięs. Sklep eLadex ma bogatą ofertę pras do mięs, które zwiększą wydajność pracy w każdej hotelowej restauracji. Krajalnice do serów oraz do wędlin pomogą przygotować imprezy okolicznościowe z dużą ilością gości, to też niezbędne wyposażenie każdego sklepu spożywczego, który sprzedaje wędliny na wagę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here