przesylki kurierskie

W dzisiejszych czasach standardem stała się sprzedaż towarów na odległość. Produkty oferowane są zarówno poprzez własne strony internetowe, jak i portale sprzedażowe. Sprzedawcy mogą rozprowadzać oferowane produkty po całym kraju, jak również za granicę. Odbiorcy oczekują, że otrzymają towar w nienaruszonym stanie. Dlatego bardzo ważne jest właściwe zabezpieczenie przesyłki.

Folia stretch i folia bąbelkowa

Jednym podstawowych elementów wyposażenia każdego sprzedawcy internetowego jest folia stretch. Tego typu materiał pakowy służy przede wszystkim do zabezpieczenia większych gabarytowo paczek lub połączenia ze sobą kilku przesyłek adresowanych do jednego odbiorcy. W sprzedaży dostać można jednak wiele rodzajów folii, które dedykowane są do pakowania różnych typów produktów. Do wyboru są folie: przezroczyste, czarne, białe, niebieskie, grube, szerokie i wąskie.

Folia do pakowania od producenta Folie-stretch24.pl sprawdza się zarówno w branży spożywczej, tekturowej, budowlanej, poligraficznej, kosmetycznej czy farmaceutycznej. Została ona wykonana ze specjalnego tworzywa, dzięki czemu jest jednocześnie rozciągliwa i odporna na zbyt łatwe zerwanie. Folia stretch to produkt, który chroni zapakowane towary przed wilgocią, zabrudzeniem, uszkodzeniem i kradzieżą, a także szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego.

Do zabezpieczenia towarów wewnątrz ich opakowania służy folia bąbelkowa. Jest ona wyposażona w równomiernie rozmieszczone pęcherzyki wypełnione powietrzem, które stanowią doskonałą amortyzację, w tym przede wszystkim redukuje wstrząsy. Folia bąbelkowa to także materiał, który wykorzystuje się do wypełnienia wolnych przestrzeni w pudełku pakowym. Sklep z artykułami do pakowania oferuje folie o długości 100 m w kilku wariantach szerokości (np. 0,3 m lub 1 m).

Kartony pakowe

W sklepie internetowym nie może również zabraknąć różnych kartonów pakowych. Sprzedawca powinien być bowiem przygotowany do przesłania różnych ilości przedmiotów. Kartony klapowe są łatwe w przechowywaniu i proste w składaniu.

Wybierając rodzaj kartonu, należy zwrócić uwagę na grubość tektury oraz rodzaj fali. To, na jaki rodzaj kartonu ostatecznie się zdecydujemy, zależy od poziomu kruchości przedmiotów objętych przesyłką. Do wyboru są kartony trzy lub pięciowarstwowe o gramaturze od 340 do 660 g/m2. Sklep Folie-stretch24.pl proponuje bardzo dobrej jakości pudełka pakowe za naprawdę rozsądne pieniądze.

Taśmy pakowe

Równie ważnym artykułem podczas przygotowywania przesyłek jest taśma pakowa. To ona gwarantuje właściwe zabezpieczenie kartonu lub foliopaku przed otwarciem bądź zniszczeniem. Jeśli sprzedawca internetowy oferuje różnego rodzaju produkty, powinien zaopatrzyć się również w kilka różnych rodzajów taśmy pakowej. W opcji są taśmy typu Solvent, Acryl, Hot-Melt, Vibac, Smart.

Co ciekawe, sklep Folie-stretch24.pl posiada w swoim asortymencie także taśmy pakowe z nadrukiem. Oferta obejmuje taśmę z gotową treścią (np. przestrzegająca nieupoważnione osoby przed otwarciem przesyłki), jak również taśmy pakowe z firmowym logo. Te ostatnie pełnią zatem nie tylko funkcję zabezpieczającą, ale także reklamową.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here