W nju mobile możesz mieć abonament dla jednej, dwóch, a nawet trzech osób

W nju mobile dostosujesz warunki abonamentu, kiedy tylko chcesz – bez długoterminowych zobowiązań i sztywnych reguł. Potrzebujesz dodatkowego numeru telefonu dla swojej drugiej połówki? A może chcesz dołączyć do nju ze znajomymi? Sprawdź ofertę abonamentu nju mobile i pozwól sobie na swobodę!

Abonament w nju – w parze, a może trio?

W nju rozmowy są bez limitu. Nieważne, który wariant abonamentu wybierzesz – możesz dzwonić bez ograniczeń do swoich znajomych albo rodziny.

Dołączając do nju, to Ty decydujesz, ile numerów telefonów będziesz mieć do dyspozycji. Chcesz być solo, interesujesz się nju mobile dla dwojga, a może zastanawiasz się nad utworzeniem trio z przyjaciółmi? Sprawdź, co dodatkowo możesz zyskać, dołączając do nju:

  1. Solo

Oferta abonamentu w nju mobile zaczyna się już od 19 zł/msc. Decydując się na plany za 29 zł/msc albo 39 zł/msc możesz korzystać z SMS-ów i MMS-ów bez limitów. Dzięki temu będziesz ciągłym kontakcie, z kimkolwiek chcesz, bez względu formę! Każdy z wariantów abonamentu różni się od siebie ilością GB internetu. Dostosuj ofertę do własnych potrzeb! Zapoznaj się z ofertą: https://www.njumobile.pl/oferta/abonament-mono

  1. Nju w parze

Chcesz dodatkowy numer telefonu dla bliskiej osoby? Będąc w nju, możesz dobrać drugą kartę, którą podarujesz, komu chcesz – swojej drugiej połówce albo znajomemu. Nju dla dwojga się opłaca – pozwala na zmniejszenie miesięcznych zobowiązań. Mogą wynosić tylko 19 złotych za osobę, w dodatku z nielimitowanymi SMS-ami i MMS-ami!

Co, jeżeli rozmyślisz się i zechcesz zmienić ofertę abonamentu? Nie ma problemu – osoba posiadająca numer główny może decydować o zmianie planów, z których korzysta także karta dodatkowa. Dostosujcie wariant abonamentu i korzystajcie z nju bez ograniczeń!

Więcej na ten temat: https://www.njumobile.pl/oferta/abonament-multi

  1. Nju mobile trio

Potrzebujesz trzech numerów telefonów? Wystarczy, że jesteś z dowolną osobą w nju w duecie – możesz domówić kolejny numer za jedyne 9 złotych! To atrakcyjna oferta dla paczki znajomych! A jak z opłacaniem należności? Numer główny zarządza wszystkimi płatnościami, które mogą zaczynać się już od 16 złotych za osobę!

Dowiedz się więcej na: https://www.njumobile.pl/oferta/abonament-trio

Nju mobile abonament – dlaczego warto?

Dlaczego warto wybrać abonament nju mobile? To proste – w nju nie wiążą Cię żadne długoterminowe umowy. Oferta jest elastyczna i dostosujesz ją do własnych potrzeb. Co więcej – wysokość abonamentu możesz zmienić w każdej chwili, nieważne, czy wybrałeś abonament dla dwojga albo trzech osób. Nowy plan zacznie obowiązywać Cię zaraz po zakończonym okresie rozliczeniowym. Jeżeli zechcesz zrezygnować z abonamentu w nju, możesz wycofać się w dowolnym momencie.

W nju doceniamy tych, którzy zostają na dłużej – mnożymy im gigabajty internetu! Dzięki usłudze „im dłużej, tym lepiej” możesz zyskać więcej GB! Już po upływie 6 miesięcy Twój internet rośnie dwukrotnie, po roku 2,5 razy, a po dwóch latach aż trzykrotnie. Dołącz do nju mobile i zdobądź nawet 60 GB do wykorzystania na miesiąc!

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here