Pierścionek z diamentami

Diamenty w kolczykach, pierścionku czy też naszyjniku to marzenie każdej fanki świecidełek. Nie bez powodu biżuteria z drogocennym kamieniem cieszy się ogromną popularnością wśród panów, którzy poszukują ekskluzywnego prezentu dla ukochanej. Taki upominek warto zarezerwować na naprawdę ważne okazje. Sprawdź, kiedy podarunek w postaci biżuterii z diamentami na pewno będzie strzałem w dziesiątkę.

Zaręczyny

Jednym z pierwszych skojarzeń z biżuterią z diamentami są zazwyczaj pierścionki zaręczynowe. I trudno się temu dziwić, skoro to właśnie ten kamień cieszy się największą popularnością wśród panów planujących oświadczyny. Z pewnością mają na to wpływ znane produkcje filmowe, w których bajkowym i bardzo romantycznym zaręczynom niemal zawsze towarzyszą właśnie pierścionki z diamentami.

Z tego powodu wiele pań nie wyobraża sobie, żeby w oczku pierścionka zaręczynowego pojawił się inny kamień. Przyszły narzeczony podczas poszukiwań idealnego modelu powinien zwrócić uwagę przede wszystkim na złote obrączki. Srebro niekoniecznie sprawdzi się podczas tak ważnej okazji. Nie trzeba jednak ograniczać się do klasycznego złota – w sklepach jubilerskich sporym zainteresowaniem cieszy się również białe złoto w pięknym, srebrnym odcieniu.

Rocznica ślubu

Dość niewielu panów może pozwolić sobie na wręczenie ukochanej diamentowej biżuterii w każdą rocznicę ślubu. Jeśli jednak wielkimi krokami zbliża się dziesięciolecie czy też dwudziestopięciolecie pożycia małżeńskiego, to warto przeznaczyć część oszczędności właśnie na naszyjnik lub kolczyki z diamentami. Okrągłe rocznice wymagają specjalnego upominku, za który bez dwóch zdań można uznać naszyjnik czy też bransoletkę z diamentami.

Wbrew pozorom taki prezent wcale nie musi wymagać długiego oszczędzania. Piękne naszyjniki i eleganckie kolczyki z diamentami w internetowej hurtowni biżuterii złotej i srebrnej Jubiler Ciesielscy są dostępne w naprawdę atrakcyjnych cenach. Złota zawieszka w kształcie serduszka z brylantami może kosztować nawet mniej niż 1000 złotych! Radość ukochanej na widok takiego prezentu będzie natomiast na pewno bezcennym widokiem.

Walentynki

Jednym z największych wyzwań dla par z długim stażem jest przygotowanie niespodzianki walentynkowej. Wielu panów ma dość spory problem z romantycznymi prezentami. W takim przypadku warto sięgnąć po klasykę, która niemal zawsze budzi zachwyt wśród kobiet. Niewielkie pudełko z kolczykami z brylantami wręczone wraz z bukietem róż podczas kolacji w ulubionej restauracji to gotowy przepis na walentynkowy sukces.

Biżuteria z diamentami może sprawdzić się również w przypadku par, które z różnych względów nie mogą razem spędzić święta zakochanych. W takim przypadku można wysłać ukochanej bukiet róż i pudełko z pięknymi kolczykami z brylantami. Ciekawym pomysłem może być ponadto ukrycie upominku w mieszkaniu i zdradzenie kryjówki w dniu świętego Walentego. Taki prosty gest na pewno wywoła na twarzy ukochanej uśmiech, a być może nawet i wzruszenie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here