Prezent na komunię 2021

Wybierasz prezent na komunię? Zerknij na naszą „ściągawkę” zakupową. Na liście znajdziesz zarówno klasyczne podarunki, jak i te mniej oczywiste, które biją rekordy popularności w ostatnich latach.

Dzieciaki największą frajdę mają z tych podarunków, które są dopasowane do ich zainteresowań i gwarantują im mnóstwo zabawy. Jakieś dziecko w twojej rodzinie czeka Pierwsza Komunia Święta, a ty wciąż nie wiesz, jaki prezent kupić? Poniżej zebraliśmy listę popularnych prezentów pierwszokomunijnych, które mogą cię zainspirować!

Popularne prezenty na komunię z kategorii technologicznych gadżetów

Technologia jest obecna w życiu współczesnych dzieci od najmłodszych lat — trudno tego uniknąć. Na prezent warto wybrać elektroniczne gadżety, które wniosą coś wartościowego do życia dzieci i pobudzą ich wyobraźnię. Poniżej trzy popularne propozycje.

#1 Smartwatch

Monitoruje aktywność fizyczną i umożliwia dzwonienie oraz wysyłanie wiadomości. Niełatwo go zgubić, w przeciwieństwie do smartfonów. Dzięki smartwatchom rodzice mogą spać spokojnie, mając dostęp do geolokalizacji swoich pociech. Urządzenia są również wyposażone w przycisk SOS, który daje dzieciom większe poczucie bezpieczeństwa.

#2 Czytnik e-book

Maluchy od najmłodszych lat są przyzwyczajane do ekranów, dlatego często są zniechęcone do książek papierowych. Czytnik e-book może zachęcić je do czytania, oferując doświadczenie podobne do tradycyjnego sposobu obcowania z literaturą, ale w unowocześnionej formie. A poza tym — jest lekki, co jest zdrowsze dla dziecięcych pleców, zmęczonych dźwiganiem podręczników.

#3 Konsola

Dobrze dobrane gry mogą wspierać rozwój dziecka w najróżniejszych aspektach — od refleksu po planowanie i myślenie logiczne. A do grania w nie potrzebna jest dobra konsola! W 2021 roku najchętniej wybieranym wariantem są konsole dziewiątej generacji — np. PlayStation 5 oraz Xbox Series S, gwarantujące immersyjne doświadczenie.

#4 Tablet graficzny

Gadżet ten może wprowadzić dziecko w świat grafiki komputerowej. Jeśli przejawia zdolności plastyczne, tablet graficzny to świetna inwestycja w przyszłość! Może okazać się przydatny również przy zajęciach online. Choć to sprzęt elektroniczny, jest dość przystępnym cenowo prezentem — ceny wielu modeli nie przekraczają 100 złotych.

Klasyczne prezenty komunijne dla dziewczynek i chłopców

Jeśli nie jesteś fanem technologicznych nowinek bądź boisz się, że nie utrafisz w gust dziecka, możesz także zdecydować się na klasyczne rozwiązanie.

#1 Bransoletka

Idealne rozwiązanie prezentowe dla dziewczynek, stanowiące ładne akcesorium, które może jej posłużyć przez lata. Można też zdecydować się na zakup całego kompletu lub dobrać do bransoletki pasujące kolczyki bądź naszyjk.

#2 Łańcuszek z krzyżykiem

Najbardziej klasyczny prezent komunijny, nawiązujący bezpośrednio do podniosłego charakteru uroczystości. Wręcza się go zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Przed zakupem warto dowiedzieć się, czy dziecko ma alergię na srebro lub złoto.

#3 Zegarek

Prezent, który nigdy nie wychodzi z mody. Jest praktyczny, elegancki, może stać się wspaniałą pamiątką. Warto wybrać proste warianty, które łatwo zestawić z różnymi rodzajami odzieży.

Klasyczne prezenty tego typu można spersonalizować, dodając grawer. To świetny sposób na upamiętnienie komunijnej daty.

Wybierz prezent najlepiej pasujący do dziecka, które chcesz obdarować.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here