Orange Love Mini z kontem Netflix

Orange Love Mini to pakiet, w którym znajduje się internet domowy i abonament komórkowy. Zobacz, z jakich dodatkowych promocji możesz skorzystać, podpisując umowę na ten pakiet w Orange.

Orange Love – Netflix w promocji na sześć miesięcy

Dzięki tej promocji przez pierwszych 6 mies. trwania umowy możesz oglądać Netflix, nie płacąc za niego. Koszty Twojego konta w serwisie bierze na siebie Orange (zobacz: https://www.orange.pl/telewizja/netflix).

Promocja dotyczy planu Podstawowego Netflix (oglądanie na jednym ekranie jednocześnie, treści w jakości SD), ale za dopłatą możesz również wybrać plany:

  • Standard (2 ekrany na raz, jakość HD) za 14 zł miesięcznie;
  • Premium (4 krany jednocześnie, jakość UHD) za 31 zł miesięcznie.

W czasie trwania umowy wybrany plan Netflix w dowolnym momencie możesz zmienić na inny. Do Orange Love Mini możesz dołączyć swoje obecne konto Netflix lub założyć nowe.

Promocje w Orange Love – dodatkowe 300 GB i dwa miesiące bez opłat

Przydałaby Ci się dodatkowa, duża paczka danych w telefonie? Teraz w Orange Love Mini w abonamencie komórkowym dostajesz w promocji dodatkowo aż 300 GB do wykorzystania przez trzy miesiące.

Operator oferuje też bonus za zakupy online – pierwsze 2 miesiące korzystasz z pakietu za 0 zł!

Orange Love – oferta atrakcyjnych pakietów dla całej rodziny

Orange oferuje także 3 inne pakiety Orange Love: Standard, Extra i Premium. W ich skład poza abonamentem komórkowym i internetem domowych wchodzi też bogata oferta kanałów telewizyjnych oraz telefon internetowy (domowy) z darmowymi rozmowami.

Wszystkie pakiety są objęte promocją 2 mies. za 0 zł przy zakupie online. Do każdego otrzymasz też dodatkowo 300 GB w abonamencie komórkowym.

Szczegóły znajdziesz na stronie https://www.orange.pl/pakiety/love.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here