pensjonat

Spora liczba szlaków rowerowych i spacerowych, dużo atrakcji dla dzieci, piękno natury. Brzmi jak wymarzone miejsce? To zapraszamy na weekend w górach w Karpaczu.

Czujesz, że potrzebujesz się wyrwać na krótki odpoczynek? Jeżeli tak zobacz gdzie najlepiej wybrać się na weekend w górachKarkonoski*** SPA .

Weekend w górach

Baza noclegowa w Karpaczu jak i okolicznych miejscowościach jest bardzo rozbudowana. Znajdziecie tu prywatne pokoje, pensjonaty, hotele apartamenty i wiele innych. Wędrując po górach możecie też zatrzymać się w którymś ze schronisk. Osoby ceniące komfort i dobrą kuchnię powinny sprawdzić ofertę przygotowaną przez pensjonat „Karkonoski SPA”. Jest to idealne miejsce dla osób które przyjeżdżają w góry aby pojeździć na nartach. Znajduje się on blisko stoków. Jego dodatkowym atutem jest strefa SPA. Po wyczerpującym dniu można wygrzać się w saunie i zrelaksować w Jacuzzi. Nie zastanawiaj się dłużej tylko już zaplanuj swój wymarzony weekend w górach.

Karkonosze i ich naturalne piękno.

Karkonosze to najwyższe pasmo górskie w Sudetach. Ich najwyższym szczyt to Śnieżka. Piękno tego miejsca jest cenione przez wielu ludzi. Aby chronić ten teren utworzono tu parki narodowe. Kontakt z naturą bardzo dobrze wpływa na naszą psychikę. Pomaga zredukować stres i pozwala na oderwanie się od codziennych problemów. Okolica ta wprost obfituje w ciekawe miejsca które warto odwiedzić. Piękne wodospady, szlaki górskie, ciekawe budowle. Opcji jest tak wiele, że wszystko zależy tylko od waszych preferencji. Weekend w górach możecie spędzić na naprawdę wiele sposobów.

Kraina wodospadów

W Karkonoszach znajdziecie kilka wodospadów. Jednym z najpopularniejszych jest „Kamieńczyk”. Jest to najwyższy wodospad w polskiej części Karkonoszy. Ciekawostką jest informacja, że kręcono tu kilka scen do filmu „Opowieści z Narni”. Choć trasa do wodospadu może być nieco męcząca to warto ją pokonać, ponieważ „Kamieńczyk” jest naprawdę piękny. Kolejnym wodospadem jest „Szklarka”. Jest on nieco mniejszy od „Kamieńczyka” Trasa do niego jest łagodniejsza, dzięki czemu możemy tam się dostać nawet wózkiem. W schronisku „Kochanówka” tuż przy wodospadzie można napić się kawy i zjeść coś dobrego. Można tu również zarezerwować nocleg. Następny jest wodospad „Podgórnej” w Przesiece. Zimą często można spotkać tu osoby uprawiające „morsowanie”. Koniecznie trzeba też odwiedzić wodospad „Kaskada Myi”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here