Nowoczesne komody drewniane

Od lat komoda drewniana jest niezwykle ważnym elementem aranżacji. Świetnie wpisuje się w tradycyjne aranżacje, jak i te nowoczesne, a ponadczasowy walor naturalnego materiału sprawia, że ten rodzaj mebla świetnie się prezentuje i jest niezwykle trwały. Meble z litego drewna doskonale wyglądają w kompletach jak i jako pojedyncze elementy. Pozwalają więc tworzyć oryginalne przestrzenie idealnie dopasowane do potrzeb.

Jakie drewniane komody wybrać?

Drewniana komoda doskonale sprawdza się w salonie, sypialni, pokoju dziecka czy gabinecie. Różnorodność modeli sprawia, że bez problemu można znaleźć meble o wykończeniu klasycznym, jak i te nawiązujące do obecnych trendów. I dlatego właśnie komody drewniane nowoczesne są najchętniej wybieranym elementem do oszczędnych i bardzo ekskluzywnych stylizacji. Poza rewelacyjnym wyglądem oczywiście mają szereg funkcji praktycznych. Głębokie szafki i szuflady pomieszczą wszystko, co chce się mieć pod ręką. Uniwersalna komoda sosnowa natomiast może być też kredensem w jadalni, szafką pod telewizor czy też toaletką w sypialni. Jej różnorodne zastosowania sprawiają, że chętnie inwestujemy w ten rodzaj mebli z drewna litego.

Moda na meble z litego drewna

Drewniane komody przede wszystkim służą do przechowywania ubrań i innych rzeczy. Oczywiście przy tym świetnie wyglądają i są doskonałą podstawą do tworzenia dekoracji czy też eksponowania multimediów. Stają się centrum domowego życia. Oczywiście stylowa komoda jest również niezastąpiona we wnętrzach biznesowych, w restauracjach i hotelach i tam także podkreślać będzie wystrój, stanowiąc jednocześnie bardzo ważne miejsce do przechowywania. Z zasady drewniane komody nowoczesne rewelacyjnie będą wyglądać w przestrzeniach industrialnych, eklektycznych, skandynawskich czy glamour.

Komoda drewniana do salonu, sypialni, biura

Komoda sosnowa czy też z innego litego drewna może pojawić się w każdym salonie, sypialni, pokoju dziecięcym, łazience, a nawet w przedpokoju. Lite drewno nie tylko świetnie wygląda, ale jest również solidne i trwałe, więc, nawet gdy jest mocno eksploatowane, na długo zachowa swój wyjątkowy urok. Świetnie prezentują się zarówno komody klasyczne z szufladami czy też z przeszkleniami, jak i te minimalistyczne, które zachwycają prostotą i oszczędnością formy oraz detali. Najczęściej ten rodzaj mebla ma wysokość od 80 do 140 cm i najpopularniejsze są niższe meble z drewna sosnowego lub też innych gatunków. Obecnie wiele osób decyduje się na białe komody, które świetnie się prezentują i idealnie łączą się z innymi barwami, fakturami czy też oświetleniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here