numerologia

Liczby towarzyszą ludzkości od zarania dziejów, a numerologia przypisuje każdej z liczb określone znaczenie oraz ładunek energetyczny. Czym dokładnie jest ta fascynująca dziedzina i dlaczego z roku na rok zyskuje na popularności? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć w naszym artykule.

Zaufaj magii liczb

Twoją uwagę często przykuwają cyfry oraz liczby występujące w Twoim otoczeniu? Interesujesz się szeroko pojętą ezoteryką? Nie raz zadawałeś/aś sobie pytania o swoje miejsce we wszechświecie? Jeśli tak, to tematyka numerologii z pewnością powinna znaleźć się w kręgu Twoich zainteresowań. Ta fascynująca dziedzina z pogranicza paranauki, magii, astrologii, ezoteryki oraz psychologii to skarbnica wiedzy „tajemnej”, która może okazać się pomocna w  codziennym życiu. Bez względu na to, czy poszukujesz odpowiedzi na konkretne pytania dotyczące życia prywatnego lub zawodowego czy też borykasz się z problemem zablokowanej energii lub niemocą twórczą – narzędzia numerologiczne to świetna okazja, aby zajrzeć do swojego wnętrza od innej strony.

Numerologia: panaceum na niespokojne czasy

Żyjemy w coraz mniej spokojnych czasach: światowa pandemia, konflikty zbrojne, pogłębiające się problemy z zanieczyszczeniem środowiska – to wszystko może powodować duży niepokój nawet u najbardziej odpornych osób. W takich sytuacjach bardzo często zadajemy sobie pytania dotyczące przyszłości, analizujemy dokonywane do tej pory wybory, a czasem też przewartościowujemy całe dotychczasowe życie. Nierzadko na wiele z pojawiających się pytań trudno jest nam znaleźć odpowiedzi. Warto wtedy skorzystać z mniej oczywistych metod, które pozwolą nam odzyskać życiową równowagę oraz spojrzeć na pojawiające się wyzwania z zupełnie nowej perspektywy. Jedną z takich metod jest wejście do tajemniczego świata liczb. Narzędzia numerologiczne, np. sesja portretu numerologicznego czy też sesja czytania kronik Akaszy mogą okazać się pomocne w zrozumieniu swoich cech osobowości czy w odkryciu drzemiących w nas talentów oraz potencjałów.

Nowoczesna szkoła numerologii

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z numerologią czy też pragniesz poszerzyć wiedzę, którą już posiadasz – warto zapisać się na warsztaty czy szkolenia z tego zakresu. Szeroką ofertę kursów, sesji indywidualnych oraz warsztatów oferuje choćby Szkoła Numerologii założona przez Olgę N Stępińską. W tym wyjątkowym miejscu spotkasz pełnych pasji nauczycieli – przewodników, którzy otworzą przed Tobą drzwi do jedynego w swoim rodzaju świata liczb. Szkoła Numerologii oferuje też w sprzedaży specjalne vouchery prezentowe, które z pewnością ucieszą bliskie Ci osoby zainteresowane szeroko pojętą tematyką numerologii oraz pracą z energią.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here