karma dla psa

Chcesz, aby Twój pupil cieszył się dobrym zdrowiem przez długie lata? Bardzo wiele zależy od diety. W tym poradniku przeczytasz, jaką karmę dla psa najlepiej wybrać oraz na które elementy należy zwrócić szczególną uwagę. Poznaj najważniejsze informacje i wybierz idealne rozwiązanie już teraz.

Karmy bytowe dla psów

Karma bytowa to karma, którą podaje się zdrowym psom. Jej zadaniem jest zapewnienie prawidłowego rozwoju, a w przypadku szczeniąt – utrzymanie właściwego wzrostu. Karmy obejmują więc wszystkie niezbędne składniki pokarmowe, a ich oferta jest bardzo bogata i zróżnicowana. Wśród nich znajdziesz zarówno karmy suche, jak i mokre. 

Karmy mokre dla psów

Wybierać możesz spośród wielu dostępnych rozwiązań. Do chętnie wybieranych produktów należą karmy mokre, które zawierają dużą ilość wody. Najczęściej przyjmują formę konserwy czy zbitego pasztetu. Możesz również sięgnąć po karmę w formie tacki, saszetki czy miseczki. W przeciwieństwie do karmy suchej jest mniej kaloryczna, dlatego w wielu przypadkach warto podawać pupilom większe ilości. 

Oczywiście podstawą psiej diety powinno być białko zwierzęce, gdyż jest świetnie przyswajane przez układ pokarmowy. Właśnie dlatego warto wybierać wyroby z dużą zawartością mięsa. Takie karmy dla psa z powodzeniem kupisz w sklepie internetowym Petcentrum.pl. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebują czworonogi!

Karmy suche dla psów

Karma sucha jest bardzo często kupowana przez właścicieli psów. Tego typu pokarm może być podstawą diety pupila, ponieważ łatwo pokryje jego zapotrzebowanie kaloryczne. W dodatku jest bardzo prosta w przechowywaniu i sprzątaniu, gdyż nie musisz tak często myć misek. Brak zawartości wody sprawia, że naczynia z karmą możesz bez problemu przenosić. 

Wystarczy raz zamówić określoną ilość karmy, aby zapewnić pupilowi jedzenie nawet na kilka miesięcy. Ponadto nie musisz już samodzielnie przyrządzać posiłków dla psa. Wystarczy wsypać karmę do miski. Pamiętaj, że w ofercie sklepu internetowego Petcentrum.pl znajdziesz również karmy typu light o obniżonej kaloryczności, które znakomicie sprawdzą się wśród psów z nadwagą. 

Karmy weterynaryjne dla psów

Zdarza się, że pies wymaga specjalistycznej opieki. Pamiętaj, aby oprócz leków podawać również odpowiednią karmę, która uzupełni zalecaną przez weterynarza dietę. Obok wspomnianych już produktów przeznaczonych dla psów z nadwagą znajdziesz również karmy, które sprawdzą się przy leczeniu schorzeń układu moczowego, cukrzycy czy chorób wątroby. 

Nie zabraknie również karm, które można podawać psom z alergiami, po zabiegach chirurgicznych czy w trakcie rekonwalescencji. W sklepie Petcentrum.pl z powodzeniem znajdziesz idealne rozwiązanie dla czworonożnego przyjaciela. W razie potrzeby zawsze możesz zapytać o pomoc doświadczoną obsługę, która udzieli wielu sprawdzonych porad. Wybierz najlepsze rozwiązanie i zapomnij o kompromisach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here