słuchawki douszne sportowe

Lubisz aktywność fizyczną, a muzyka dodaje Ci energii? Jeśli jednak nie przepadasz za dudniącym na siłowni techno ani po prostu hałasem, wybierz odpowiednie słuchawki douszne sportowe. Sprawdź, jak je wybrać, by były wygodne i funkcjonalne.

Wybieramy słuchawki na siłownię – kilka porad

Muzyka pomaga podczas treningu – w siłowni, podczas biegania czy jazdy na rowerze stacjonarnym. Pobudza i motywuje do działania. Inni z kolei wolą skupiać się w tym czasie, słuchając książki albo podcastu czy też ucząc się języków obcych. Aktywność sportowa połączona z nauką daje zaskakująco dobre efekty, pod warunkiem, że nic nas nie rozprasza. By jednak w pełni wykorzystać ten czas, należy odciąć się od dźwięków z zewnątrz, a w tym pomogą nam odpowiednie słuchawki douszne sportowe.

Słuchawki na siłownię i do biegania, czyli polecane modele dla aktywnych

Producenci sprzętu proponują wiele różnych modeli słuchawek. Do wyboru są słuchawki bezprzewodowe albo na kablu, nauszne, douszne lub dokanałowe, z dodatkowym mocowaniem lub praktycznymi funkcjami.

Określ swoje potrzeby i sprawdź najważniejsze parametry, by znaleźć takie słuchawki na siłownię, które zagwarantują najwyższy komfort użytkowania oraz dobrą jakość dźwięku. Poniżej polecamy kilka modeli marki Skullcandy, które cieszą się wyjątkowo dużą popularnością – wybraliśmy słuchawki douszne sportowe jako najbardziej praktyczne podczas treningu.

Słuchawki douszne sportowe Skullcandy – polecane modele

Skullcandy Push Active. To flagowy model marki, który wyróżnia m.in. Skull-iQ Smart Feature Technology. Sprawdzi się jako słuchawki na siłownię czy do biegania, ale nie tylko – są wyjątkowo wszechstronne, poza tym mają szczelność IP55. Obsługa bezdotykowa pozwala na pełną kontrolę nad muzyką przy pomocy głosu.

Jednak Skull-iQ to dużo więcej niż sterowanie głosowe. Możesz udostępniać muzykę w czasie rzeczywistym, korzystać z pomocy asystenta, dopasować do siebie sterowanie słuchawkami, uruchomić w telefonie kamerę – możliwości jest wiele! Nowe funkcje dodaje się przez aplikację Skullcandy App.

Ponadto Skullcandy Push Active pozwala na pracę do 44 godzin – można z nich korzystać nieprzerwanie przez 10 godzin, a potem naładować je trzykrotnie w dołączonym etui ładującym. Słuchawki mają też wbudowany lokalizator Tile, przydatną opcję w razie ich zgubienia.

Skulcandy Indy ANC. Świetnie przyjętym modelem są też słuchawki douszne sportowe Indy ANC. Posiadają m.in. aktywną redukcję hałasu i dotykowe przyciski, pozwalają na kontrolę mediów na każdej ze słuchawek. Ich plusem jest też do 32 godzin pracy baterii oraz spersonalizowany dźwięk przez aplikację Skullcandy App. Technologia Audiodo™ w aplikacji Skullcandy App automatycznie dostosowuje poszczególne częstotliwości tak, abyśmy usłyszeli każdy detal.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here