telefon na kartę dla dziecka

Wybór modelu telefonu dla dziecka to jedno, trzeba jeszcze wybrać odpowiednią taryfę. Jaki telefon na kartę dla dziecka kupić, by nie przepłacić? Na co warto zwrócić uwagę?

Przed wyborem należy zadać pytanie do czego nasze dziecko będzie używało telefonu. Jeśli tylko do dzwonienia, w tym najczęściej odbierania połączeń od rodziców i wysyłania SMS-ów, to warto wybrać niedrogą taryfę. Jeśli do surfowania w sieci, to warto kupić pakiet internetowy i trochę lepszy smartfon. Dlaczego warto wybrać telefon na kartę Orange dla dziecka?

W czym oferta na kartę Orange jest lepsza od abonamentu? Telefon na kartę dla dziecka to możliwość lepszej kontroli kosztów. Dzięki temu samo dziecko uczy się jak kontrolować swoje wydatki. Dobrej jakości smartfon można kupić także bez abonamentu. Poza tym telefon na kartę można wygodnie doładować na kilka sposobów, w tym przez internet – otrzymuje się wtedy dodatkowe bonusy.

Jaki telefon na kartę dla dziecka?

Wybierając konkretny model telefonu, rodzic zwraca uwagę na cenę, pojemność baterii i wytrzymałość obudowy i wyświetlacza, z kolei dziecko chce, by smartfon miał dobry procesor umożliwiający komfortowe granie w gry i działanie aplikacji, dobry aparat, wyświetlacz, fajny wygląd i szybką łączność. Da się połączyć wymagania rodziców i dzieci i znaleźć dobry smartfon w rozsądnej cenie, czyli w przedziale od 500 do 1000 zł.

Telefon dla dziecka na kartę – modele

Proponujemy 3 modele smartfonów, które sprawdzą się w roli telefonu dla dziecka w wieku szkolnym. Są to:

  • Huawei Y5 2019

Cena tego modelu to 500 zł (bez umowy abonamentowej). Jest to najlepszy smartfon w tym przedziale cenowym. Ma filtr światła niebieskiego, wytrzymałą obudowę i skórzane wykończenie tyłu aparatu, przedni i tylny aparat.

  • Xiaomi Redmi 6A

Ten model również kosztuje ok. 500 zł. Jest łatwy w obsłudze, ma wydajny procesor oraz pojemną baterię, jest wyposażony w przedni i tylny aparat fotograficzny.

  • Samsung Galaxy A20e

Ostatni z omawianych modeli jest najdroższy – kosztuje ok. 1000 zł. Jest to urządzenie bardzo wydajne, wyposażone w łączność NFC, dzięki której można szybko wysyłać pliki na niewielkie odległości i korzystać z bezprzewodowych słuchawek/głośników. Podobnie jak poprzednie modele posiada przedni i tylny aparat.

Więcej informacji na temat telefonu na kartę dla dziecka można znaleźć na stronie: https://doladowania.orange.pl/oferta/telefon-dla-dziecka-na-karte-jakie-koszty/.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here