Co powinno znaleźć się w szafie przedstawiciela handlowego

Przedstawiciel handlowy reprezentuje daną firmę w określonym terenie. Jest jej wizytówką, zatem bardzo ważny jest jego wizerunek. Nie wszyscy panowie zostali obdarzeni urodą Adonisa, ale to przecież wcale nie o to chodzi. W tym przypadku bardzo ważna jest troska o wygląd zewnętrzny, czyli ubiór. Co powinno znaleźć się w garderobie przedstawiciela handlowego? Na pewno kilka koszul i spodni oraz marynarka.

Dobrej jakości koszule

Koszula to podstawowy element stylizacji przedstawiciela handlowego. Zatem naprawdę warto zwrócić uwagę na materiał, z którego została wykonana. Z całą pewnością godne polecenia są koszule bawełniane lub lniane. Gwarantują dobrą wentylację skóry, dzięki czemu ograniczają pocenie się. A chyba nikomu nie trzeba mówić, że przepocony handlowiec raczej nie wzbudzi zaufania klienta. Idealnie skrojone i uszyte męskie koszule wizytowe są wprost stworzone dla przedstawicieli medycznych lub farmaceutycznych, a także pracowników specjalizujących w innych dziedzinach (w których dużo uwagi przykłada się do aparycji pracownika), w tym w gastronomii i hotelarstwie. W niektórych firmach opracowano szczegółowe zasady w zakresie dress codu. 

Przedstawiciel firmy, która zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych, może z powodzeniem wkładać do pracy wysokogatunkową koszulę flanelową, w której będzie czuł się komfortowo i jednocześnie na swoim miejscu. Na więcej swobody mogą sobie także pozwolić pracownicy firm spożywczych lub elektronicznych. Aby urozmaicić swoją garderobę, warto wprowadzić do niej także koszule wykonane z innych tkanin, takich, jak: sztruks lub jeans. Szeroki wybór męskich koszul na różne okazje oferuje sklep Fajnekoszule.pl. W sprzedaży dostępna jest odzież wykonana z najlepszych materiałów i pochodząca od renomowanych producentów (np. MrUnique, AldoVrandi, Dockland, Duke, BenGreen, Wexim).

Stylowa marynarka

Mężczyźni dzielą się na tych, którzy uwielbiają marynarki i garnitury oraz na tych, którzy ociągają się z ich zakładaniem. W związku z tym, że moda męska ma się coraz lepiej, to ta pierwsza grupa panów może wybierać okrycia spośród licznych kolekcji stylowej odzieży. Z powodzeniem można zakupić kilka modeli, które będzie można założyć zarówno do pracy, jak i inne wyjścia (np. na randkę lub wesele).

A co z panami, którzy nie przepadają za marynarką, a zmuszeni są do takowego sposobu ubierania? Złe skojarzenia z noszeniem marynarek mają zazwyczaj te osoby, które miały do czynienia ze słabej jakości odzieżą. Strój nie powinien krępować ruchów i zbytnio obciskać ciała. Warto sprawić sobie chociaż dwie różnokolorowe markowe modele marynarki. Mogą różnić się krojem, ale nie muszą. Ważne, aby dobrze się w nich czuć.

Wygodne spodnie

Przedstawiciel handlowy nie może obejść się również bez dobrze dobranych spodni. Chodzi o takie modele, które z jednej strony dobrze wyglądają na męskim ciele, a z drugiej strony gwarantują wygodę noszenia. Przedstawiciele handlowi wykonują swój zawód zdalnie i często używają samochodu. A wiadomo, podczas korzystania z auta nasza odzież szybko się gniecie. Dlatego tak ważny jest dobór tkaniny, z której wykonane są spodnie

Przedstawiciele, którzy muszą ubierać się do pracy bardzo elegancko, wybierają spodnie z dobrej jakości specjalnie wyselekcjonowanej mieszanki tkanin (np. poliester, elastan). Z kolei panowie pracujący w mniej wymagających branżach bez problemu mogą włożyć spodnie jeansowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here