Wypożyczalnia samochodów w Krakowie

Chcesz poruszać się po Krakowie niezależnie od komunikacji miejskiej w komfortowy i bezpieczny sposób? Nie chcesz tracić czasu i nerwów na taksówki? Wolisz zachować swobodę i elastyczność swojej mobilności? W takim razie wynajem samochodu w Krakowie będzie dla Ciebie idealną opcją. A w poniższym artykule podpowiadamy, na kogo warto w tym aspekcie postawić, bez względu na to, czy jesteś lokalsem, turystą czy masz do załatwienia jakieś interesy!

Wynajem samochodów w Krakowie dla każdego!

Niezależnie od tego, czy jesteś mieszkańcem Krakowa, turystą, który planuje zwiedzić miasto i okolice, czy może znalazłeś się w krakowskiej metropolii w celach biznesowych albo po prostu masz firmę i potrzebujesz samochodu, to jedną z najwygodniejszych opcji poruszania się po mieście i jego okolicach jest po prostu wynajem auta. Przy czym w tym aspekcie warto postawić na firmę z ponad 25-letnim doświadczeniem, którą jest Express Car Rental, oferuje ona wynajem samochodów zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym.

Co ważne, wypożyczalnia samochodów w Krakowie to tylko jeden z jej licznych oddziałów, ponieważ samochody Express Car Rental można wynająć na terenie praktycznie całego kraju – firma dysponuje bowiem flotą ponad 12 000 samochodów różnych marek i typów – w tym osobowych, SUV-ów, dostawczych, busów, a nawet aut specjalistycznych, takich jak np. chłodnia.

Przy czym firma podstawia samochód nie tylko w wyznaczonych punktach, ale także na życzenie klienta również na podany wcześniej adres. W ten sposób możesz zamówić samochód, który zostanie podstawiony w wybrane przez Ciebie miejsce w Krakowie – w tym również na lotnisko w Balicach! Ponadto samochodem możesz poruszać się nie tylko po Krakowie i jego okolicach, ale także po całej Polsce i zwrócić go w innym mieście, w którym znajdują się punkty firmy.

Wynajem samochodów w Krakowie od Express Car Rental

Jakie są warunki wynajmu?

Express Car Rental słynie z przejrzystych warunków umowy i prostych formalności. Do wynajęcia samochodu trzeba spełnić podobne warunki, jak ma to miejsce praktycznie we wszystkich wypożyczalniach samochodowych, czyli:

  • trzeba mieć prawo jazdy kategorii B (minimum od roku)
  • kierowca musi mieć ukończony 21 rok życia
  • potrzebne są 2 dokumenty tożsamości (prawo jazdy i np. dowód lub paszport)
  • konieczna jest karta debetowa lub kredytowa

Przy czym samochód należy wcześniej zarezerwować – najlepiej przez stronę internetową wypożyczalni. Ponadto trzeba również pamiętać, że wynajęcie auta wiąże się z koniecznością opłacenia określonej kaucji (depozyt zwrotny), która jest zwracana po odstawieniu samochodu.

Wypożyczalnia samochodów w Krakowie dla firm i klientów indywidualnych

Wynajem samochodów w Krakowie od Express Car Rental to niezwykle kompleksowa i uniwersalna oferta, z której z powodzeniem mogą korzystać zarówno osoby indywidualne, jak i firmy. W rozbudowanej flocie znajdują się samochody, które z powodzeniem można wynająć dla większej grupy osób, jak i mniejsze pojazdy miejskie lub auta dedykowane do zadań typowo roboczych – przewozu towarów czy wyposażenia.

Co ważne, wypożyczalnia samochodów w Krakowie oferuje zarówno wynajem krótkoterminowy – na dzień czy kilka dni, jak i wynajem średnioterminowy – na miesiąc lub kilka miesięcy oraz wynajem długoterminowy – na lata, z którego korzysta coraz więcej firm! Jest to zatem oferta niezwykle elastyczna, którą z łatwością można dostosować do swoich potrzeb!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here