pieczątki trodat
źródło: trodat.de

Pieczątki z serii Trodat Printy to stemple o wszechstronnym zastosowaniu. Są lekkie, solidne i kompaktowe. Automaty Trodat Professional to pieczątki do zadań specjalnych. Mają wzmacnianą konstrukcję, są wyjątkowo wytrzymałe i wygodne w użytkowaniu. Który stempel wybrać i czym różnią się obie linie? Sprawdźmy.

Pieczątka Trodat Printy – klasyka w najlepszym wydaniu

Pieczątki Trodat z serii Printy to niezawodne automaty samotuszujące o solidnej, ale lekkiej konstrukcji. W skład serii wchodzą: pieczątki z płytką stemplującą, datowniki i numeratory (także numeratory z tekstem). Ich kompaktowy rozmiar sprawia, że stemple możesz z powodzeniem wykorzystywać zarówno w biurze, jak i poza nim.

Pieczątki są dostępne w wielu różnych rozmiarach, a płytki stemplujące – mimo iż same automaty mają niewielkie rozmiary – potrafią zmieścić nawet kilka linii tekstu. Co sprawia, że każdy znajdę coś dla siebie.

Największe zalety pieczątek Trodat Printy

  • Kompaktowe rozmiary i niska waga – pieczątki Trodat Printy to jedne z najmniejszych stempli dostępnych na rynku.
  • Prosta, intuicyjna obsługa – posługiwanie się stemplem jest wygodne i przyjemne. Dzięki miękkim, antypoślisgowym elementom obudowy stempel trzyma się w dłoni wygodnie i stabilnie. Uchwyty zamontowane po bokach obudowy ułatwiają wymianę wkładki tuszującej bez ryzyka ubrudzenia rąk.
  • Precyzja odbicia – okienko pozycyjne pieczątki Printy umożliwia precyzyjne pozycjonowanie odbicia i wykonanie stempla w miejscu do tego przeznaczonym.

Gdzie Trodat Printy sprawdzi się najlepiej?

Pieczątki z serii Trodat Printy to stemple o wszechstronnym zastosowaniu. Dzięki ich niewielkiej wadze, ergonomicznemu kształtowi i  kompaktowym rozmiarom, automaty Trodat Printy sprawdzą się doskonale zarówno jako pieczątka imienna, jak i pieczątka firmowa, lekarska, księgowa czy dowolna pieczątka biurowa do podbijania wielu dokumentów dziennie. Dostępność różnych rozmiarów płytek stemplujących sprawia, że bez trudu dopasujesz odpowiedni automat do swoich potrzeb.

Pieczątka Trodat Professional – mocna, szybka, wydajna

Trodat Professional to seria solidnych, wzmacnianych pieczątek szkieletowych, w skład której wchodzą stemple tekstowe, numeratory i datowniki, w wielu różnych rozmiarach. Każda pieczątka, niezależnie od jej rozmiaru, została wykonana z wysokiej jakości materiałów, a wzmocniona konstrukcja sprawia, że automaty mogą być wykorzystywane intensywnie każdego dnia. Nowe pieczątki Trodat Professional są wyjątkowo mocne, działają sprawnie, płynnie i niezawodnie.

Mocne strony pieczątek Trodat Professional

  • Solidna, wytrzymała konstrukcja – stal nierdzewna, z której został wykonany szkielet pieczątki, zapewnia trwałość i stabilność użytkowania stempla.
  • Wygoda użytkowania – stempel został wyposażony w antypoślizgowe stopki, które jeszcze bardziej zwiększają stabilność automatu. Dzięki temu jednym pewnym ruchem wykonasz wyraźne, trwałe odbicie na papierze – dokładnie w tym miejscu, w którym chcesz, by się znalazło. Ergonomiczny kształt i sprawy mechanizm obrotowy zapewniają szybką i precyzyjną pracę z pieczątką.
  • Zero zabrudzeń – uchwyty na wkładce tuszującej i osłona pierścieni w pieczątce zapewniają ochronę przed zabrudzeniami palców zarówno podczas użytkowania stempla, jak i wymiany płytki stemplującej.

Gdzie Trodat Professional sprawdzi się najlepiej?

Trodat Professional 5212 to automat do zadań specjalnych, który sprawdzi się doskonale jako pieczątka biurowa, w szczególności pieczątka księgowa.

Którą pieczątkę wybrać – Trodat Printy czy Professional?

Jeśli szukasz lekkiej, funkcjonalnej pieczątki do codziennego użytku, której możesz używać w biurze i poza nim, dobrym wyborem będzie pieczątka Trodat z serii Printy. Jeśli natomiast szukasz profesjonalnego, wytrzymałego stempla do zadań specjalnych (np. do pracy księgowej i stemplowanie niezliczonej liczby dokumentów), Twoje oczekiwania spełni pieczątka Trodat Professional.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here