Jak utrzymać namiętność w związku

Namiętności towarzyszą silne emocje, które najmocniej odczuwane są w początkowym etapie związku. Z czasem jej intensywność spada i jeśli poza pożądaniem brakowało innych filarów budujących uczucie, relacja zazwyczaj się rozpada. Co zrobić, by móc wskrzesić dawną iskrę, czy można odbudować i utrzymać namiętność w długoletnim związku? Są na to sposoby! Sprawdź, jak na nowo kochać się z pasją bez skakania z kwiatka na kwiatek.

Czas na randkę

W codziennym pędzie i natłoku obowiązków można się zatracić. Brakuje czasu i ochoty gorące igraszki, a bardzo często okoliczności też nie sprzyjają temu, by odciąć się od swoich zajęć i oddać namiętnym uciechom. Na początku związku chętnie umawiamy się na randki, warto zadbać również o tego typu wspólne chwile po okresie fascynacji, gdy relacja przechodzi w stały związek, a miłosne schadzki tracą swoją częstotliwość.

Specjalne zorganizowanie czasu, zadbanie o odpowiedni nastrój, intymność to sposoby, by odświeżyć uczucie. Pikanterii może dodać wcielanie się w rozmaite role, umawianie w nowych miejscach, by udawać nieznajomych. To sposób, by na nowo rozpalić uczucie. Znając się dobrze, wiedząc o swoich preferencjach, można dodatkowo zaszaleć i urozmaicić randkę, używając zabawek erotycznych Wibrujące jajeczko sterowane za pomocą bezprzewodowego pilota, które działa w kilku trybach, z pewnością uatrakcyjni wieczór, podkręci atmosferę i pomoże wyzwolić emocje.

Niespodzianki, które rozpalają zmysły

Będąc z kimś w długoletnim związku, czasem ciężko wymyślić coś, co zaskoczy i przyprawi o szybsze bicie serca. Noc w hotelu z jacuzzi w pokoju z pewnością sprzyja namiętnym uniesieniom. Warto zrobić sobie wolne od obowiązków i od czasu do czasu wybrać się gdzieś we dwoje. Lampka prosecco, afrodyzjaki, świece, olejki do masażu i seksowna bielizna to dodatki, o których trzeba pamiętać, by wprowadzić siebie i partnera w odpowiedni nastrój. Można też się pokusić o upominki, które są przydatne podczas upojnych chwil, jak np. erotino.pl/362-wibratory-duze – większe i mniejsze modele nie tylko do penetracji ale też masażu łechtaczki, rozmaite pierścienie przedłużające stosunek i inne gadżety wspomagające wspólne igraszki.

W świecie fantazji

Jeszcze jedną możliwością, by rozpalić pożądanie, jest wspólne fantazjowanie, dzielenie się swoimi erotycznymi marzeniami. Połączenie znajomych, lubianych aktywności z nowymi doświadczeniami pozwoli bawić się seksem, odkrywać nowe obszary rozkoszy. Można wypróbowywać rozmaite akcesoria – nowoczesne wibratory https://www.erotino.pl/33-wibratory również te z funkcją sterowania w smartfonie, testować różnego rodzaju kosmetyki, które potęgują doznania, skusić się na seks pod prysznicem, w samochodzie, na łonie natury, czy w innej formie niż zazwyczaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here