Strona Główna : Newsy : Biografia : Dyskografia : Zespół : Zdjęcia
Downloads : MP3 : Video : Management : Koncerty : Linki
Go To Hell!!!
Go To Hell!!!Zgodnie z informacją podaną przed momentem przez Nuclear Blast - okładka i tytuły utworów z najnowszego albumu VADER została ujawniona! Okładkę tym razem wykonał artysta, który jest prawdziwą legendą od wielu lat: Joe Petagno (m.in. twórca "motorowej-głowy" z logo Motorhead).

"Joe to legenda! Nie tylko dlatego, że stworzył logo i okładki Motorhead czy zapierające dech okładki wielu wspaniałych płyt. Joe jest ponad czasem i Jego wyobraźnia dotyka samych Piekieł...I choćby to jest wystarczającym powodem by poprosić Go o trochę "ognia piekielnego" do muzyki Vader'a. Zgodził się...i jestem z tego niezmiernie dumny!" - stwierdza Peter

Podobnego zdania jest sam Artysta: "Byli dla mnie na "liście do skontaktowania się" od wielu lat. W końcu stało się przy okazji zabójczego albumu o odpowiednim tytule: Tibi et Igni" - skomentował Joe.

Zespół podał również tracklistę:

01. Go To Hell
02. Where Angels Weep
03. Armada On Fire
04. Triumph Of Death
05. Hexenkessel
06. Abandon All Hope
07. Worms Of Eden
08. The Eye Of The Abyss
09. Light Reaper
10. The End
Digipak Bonus:
11. Necropolis
12. Des Satans Neue Kleider
Bonus 7“ Vinyl Version:
Side A: 01. Necropolis
Side B: 01. Przeklęty Na Wieki (Cursed Eternally)

"TIBI ET IGNI" będzie dostępna jako standardowe pudełkowe CD, DigiPack (z 2 bonusami), jako kolorowy winyl (zawierający DODATKOWO 2-utworową, oddzielną EP'kę) oraz ekskluzywne , specjalne wydanie (mailorder) w limitowanym DigiPacku z podpisanym przez zespół TourBookiem.

Poprzednie newsy 
Strona Główna : Newsy : Biografia : Dyskografia : Zespół : Zdjęcia : Downloads : MP3 : Video : Management : Koncerty : Linki